بزرگترین کارخانه تولید بتن آماده استاندارد در کرمان

(Research & Development) واحد تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه شرکت بتن سازان کرمان از سال ۱۳۹۲ آغاز بکار نموده و این واحد با توجه به سیاست کلان مدیریت و بهره گیری از تکنولوژی و پرسنل مجرب موفق به تولید بتن با کیفیت عالی و ارائه خدمات درجه یک به مشتریان شده است. این واحد افتخار دارد تا به واسطه پیاده سازی نظام کیفی و اخذ گواهینامه ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (NACI) امکان ارائه خدمات تحقیقاتی و همکاری با دانشگاهیان و آموزش مدیران کنترل کیفیت را نیز پیدا نموده است. لازم به ذکر است این واحد در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ گواهی تحقیق و توسعه از سازمان صنعت، معدن و تجارت در زمینه تحقیق و پزوهش در زمینه آزمایشی و صنعتی کانی های غیر فلزی شد.
تاسیس این واحد در کنار آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد و واحد کنترل کیفیت در جهت بالابردن کیفیت محصول و نظارت بر روند تولید، تحقیق و پژوهش برای رفع نیازهای بازار مصرف در جهت تولید محصولات جدید، ارتباط و تعامل با سایر دانشگاهها ومراکز پژوهشی در جهت تبادل اطلاعات و تجربیات، ایجاد فضایی آموزشی و پژوهشی برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران، گسترش فعالیت‌های علمی و پژوهشی کشور و تمرکز بر پژوهش محوری، نگارش مقالات علمی، برگزاری کنفرانس‌ها و کارگاه‌های علمی – آموزشی میباشد.

بعضی از افتخارات واحد توسعه و تحقیق شرکت بتن سازان شهر کرمان:
اخذ گواهی تحقیق و توسعه ازسازمان صنعت، معدن و تجارت
تفاهم نامه همکاری با دانشگاه شهید باهنر کرمان
دارای پروانه کارشناس حقیقی استاندارد: تدوین استانداردهای ملی در رشته تخصصی مهندسی ساختمان و مصالح و فرآورده‌های ساختمانی
دارای پروانه کارشناس حقوقی استاندارد
پیاده سازی الزامات طراحی و توسعه طبق استاندارد  ISO 9001:2008
احراز رتبه پنجم از بین ۳۰۷ تیم در اولین دوره مسابقات بتن پژوهشگاه استاندارد ایران
کسب رتبه هفتم از بین ۲۸ تیم در اولین مسابقات بتن ۱۴۰۴ مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهرسازی ایران
شرکت در مسابقات بتن هدفمند سبز انجمن بتن ایران