بزرگترین کارخانه تولید بتن آماده استاندارد در کرمان

Certifications

اولین تعاونی تولید کننده بتن آماده دارای گواهی استاندارد ISO 9001:2008 در استان کرمان

بر اساس قوانین و قواعد ساکن بر این استاندارد، در صورتی که سازمان یا شرکتی موفق به کسب گواهینامه استاندارد شود، خود به خود از مزایای برقراری این استاندارد بر عملکردهای خود بهره می گیرد.
برقراری حس اطمینان در میان مشتریان
کنترل بیشتر و منضبط بر فرآیندهای سازمان
ارتقا روابط درون سازمانی
اصلاح خطاها و پیشگیری از آن ها
افزایش بهره وری از سیستم
شناخت مسیرهای ممکن برای بهبود انجام فرآیندها
جلوگیری از چندباره کاری ها و اتلاف زمان و هزینه
رضایت مشتری و کاهش شکایات

ایزو ۹۰۰۱

 اولین دارنده استاندارد ISO/IEC 17025 آزمایشگاه در صنعت بتن و مصالح ساختمانی در کرمان (از مرکز تأیید صلاحیت ایران)

روند تخصصی شدن فعالیت‌های سازمان‌ها و موسسات و سازمان‌های تدوین کننده استاندارد را بر آن می‌دارد تا نیازمندی‌های خاصی را جهت حصول اطمینان از کیفیت خدمات این نوع سازمان‌ها تدوین نمایند.

علاوه بر استاندارد ISO 9001 که الزامات عمومی سیستم مدیریت کیفیت را برای کلیه سازمان‌ها بیان می‌نماید در صنایع مختلف استانداردهایی منتشر می‌شود که الزامات خاصی را برای آن تعریف می‌نماید که این الزامات به صورت مکمل یا جایگزین الزامات عمومی ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت سازمان را شکل می‌دهد.

logo-NACIISO/IEC 17025 یکی از استانداردهای تخصصی است که برای تشریح سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه‌ها تدوین شده است. این استاندارد بین‌المللی نتیجه اجرای مجموعه الزامات EN45001, ISO/IEC Guide 25 است که هم اکنون با توجه به تجربیات ناشی از اجرای دو استاندارد فوق جایگزین این دو می‌شود.

این استاندارد که با همکاری کمیته بین المللی الکترونیک IEC و سازمان استاندارد بین المللی استاندارد ISO تهیه شده است الزامات خود را در دو بخش سیستم مدیریت کیفیت(فصل چهارم استاندارد) و نیازمندی‌های فنی(فصل پنجم استاندارد) مطرح نموده است.
مزایای بکارگیری استاندارد ISO ‎/ IEC 17025 :
ایجاد اطمینان در مشتریان در خصوص خدمات آزمایشگاه
کسب سهم بازار مشتریان دارای گواهینامه ISO/TS 16949 یا QS 9000 (طبق الزامات این استاندارد، سازمان‌های دارنده گواهی مذکور موظف به استفاده از خدمات آزمایشگاه‌های دارای گواهی ISO/IEC17025 می‌باشند.)
استاندارد ISO ‎/ IEC 17025 در ایران :

هم اکنون در ایران بکارگیرندگان استاندارد ISO 17025 توسط نهاد اعتبار دهی پارسیان ممیزی شده و چون نهاد اعتبار دهی پارسیان اعتبار خود را از سازمان ملی استاندراد ایران دریافت می کند این شرکت ها به عنوان همکار اداره استاندارد معرفی شده و نام آن ها نیز در سایت اداره استاندارد ثبت می گردد.

صرف نظر از حوزه کاری یک آزمایشگاه، هدف استاندارد ISO/IEC 17025 افزایش توانایی برای ارائه نتایج معتبر است. این استاندارد می تواند شرایطی را فراهم کند تا آزمایشگاه را به اعتماد به نفس برساند. اما همچنان فاصله ای میان واقعیت تا کیفیت مطلوب است و چه چیز سبب می شود تا نتایج آزمون به این سطح از قابلیت اطمینان برسند. ایزو فوکوس، گفتگویی را با هربرت شورن، مدیر مؤسسه بین المللی ایمنی محصولات، درباره اهمیت نقش استاندارد ISO/IEC 17025 ترتیب داده است. در ادامه او به ما می گوید تا برای ایجاد فضای اعتماد چه مراحلی باید طی شود.

OHSAS 18001 ، یا بهداشت حرفه ای و سری های ارزیابی ایمنی (که به طور رسمی BS OHSAS 18001 شناخته می‌شود) یک استاندارد بریتانیایی برای ایمنی و بهداشت شغلی و سیستم های مدیریت است که در سطح بین المللی استفاده می‌گردد . اسس از برای این به وجود آمد تا به همه ی انواع سازمان ها برای دستیابی به هدف آشنای بهداشت شغلی و ایمنی عملکرد کمک کند که به طور گسترده ای در زمینه ی مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی سیستم، به رسمیت شناخته شده و محبوب است.

۱۸۰۰۱۱۸۰۰۱

حامیان آن ادعا می کنند که بهداشت شغلی و سیستم مدیریت ایمنی (OHSMS) یک محیط امن و سالم را در محیط کار با ارائه یک چارچوب ترویج می دهد که به سازمان ها کمک می کند تا :

خطرات ایمنی و بهداشت شناسایی و کنترل کنند
پتانسیل را برای حوادث کاهش دهند
کمک های حقوقی را انطباق دهند
عملکرد کلی را بهبود دهند
استانداردهای OHSAS 18000 ، برای سازمان ها ، عناصر موثر سیستم مدیریت ایمنی را ارائه می‌دهد که می تواند با دیگر سیستم های مدیریتی یکپارچه شود و به سازمانها در جهت دستیابی به بهداشت شغلی و ایمنی عملکرد و اهداف اقتصادی با دیگر سیستم های مدیریتی کمک رسانی کند .

مشخصه های BS OHSAS 18001 الزامات مورد نیاز برای یک سیستم مدیریت بهداشت شغلی و ایمنی را به یک سازمان برای توسعه و پیاده سازی خط مشی و اهداف آن با در نظر گرفتن الزامات قانونی و اطلاعات در مورد خطرات بهداشت شغلی و ایمنی تهیه کرده تا به آن سازمان کمک کند . این امر در همه نوع و اندازه های سازمان ها و ظرفیت های متنوع جغرافیایی و فرهنگی و شرایط اجتماعی کاربرد دارد .

BS OHSAS 18002 راهنمایی ها و دستورالعمل ها ی لازم برای ایجاد ، پیاده سازی و یا بهبود یک سیستم مدیریت که بر اساس OHSAS 18001 ایجاد شده است و همچنین نشان دادن موفقیت آمیز بودن پیاده سازی OHSAS 18001 ، را فراهم کرده است .

ایزو ۱۴۰۰۰ در ارتباط با مدیریت محیطی است و برای کمک به شرکت و یا موسسه در به حداقل رساندن نارسایی‌ها و صدمات به محیط ( مانند تغییرات آب و هوایی مضر، مسموم کردن آب و یا زمین ) با اجابت قوانین رسمی دولت‌ها و جهان در رابطه با حفظ محیط زیست می‌باشد.

۱۴۰۰۱

ایزو ۱۴۰۰۱ یک استاندارد جهانی برای سیستم مدیریت محیطی ( EMS ) است. الزامات مورد نظر این استاندارد اقتضا می‌کند که سازمان‌هایی که زیر پوشش این استاندارد می‌روند سیاست گذاری محیطی، تعیین زیان‌های وارده بر طبیعت و یا نقاطی که زیان به آنها ممکن است وارد آید، طراحی و اجرای پروژه‌های محیطی برای بهبود و حفظ حیات کره زمین، تعیین وسائل و امکانات برای رسیدن به این اهداف را انجام داده و به صورت مستمر به بهبود محیط بکوشند.

ایزو ۱۴۰۰۰ بسیار به ایزو ۹۰۰۰ از نظر کیفیت و رعایت کیفیت در تولید، شباهت دارد. برای این منظور سازمان نیاز به انتشار و بسط دادن یک شیوه نامه سازمانی کنترل کننده کارایی و بررسی جنبه‌های محیطی کاملاً احساس می‌شود.

اولین و تنها دارنده گواهی استاندارد تخصصی بتن ISO 1920-2:2005

۱۹۲۰-۲۰۱۸

۱۹۲۰-۲
ISO 1920 شامل بخش های زیر، تحت عنوان تست کلی از بتن:

– قسمت ۱: نمونه برداری از بتن تازه
– قسمت ۲: خواص بتن تازه
– قسمت ۳: ساخت و عمل آوری نمونه های آزمایشی
– قسمت ۴: قدرت از بتن سخت شده
– قسمت ۵: خواص سخت بتن غیر از قدرت
– قسمت ۶: نمونه برداری، آماده سازی و آزمایش هسته بتن
– قسمت ۷: غیر مخرب آزمایش بر روی بتن سخت شده

 

 

 

عضو انجمن صنفی تولید کنندگان بتن آماده کرمان

 

 

 

 

 

عضو انجمن صنفی تولید کنندگان بتن آماده کرمان

 

 

 

 

عضو انجمن بتن ایران

Awards

۷

واحدمنتخب نمونه کیفیت و استاندارد در سالهای ۸۹ ، ۹۰ ، ۹۱ ،۹۳ ، ۹۴ و قابل تقدیر در سال ۹۵

مدیر کنترل کیفیت نمونه اداره استاندارد در سال ۹۲ و ۹۴

آزمایشگاه همکار نمونه اداره استاندارد در سال ۹۳ و ۹۴

اولین و تنها شرکت تولید کننده بتن دارای باشگاه ورزشی و حامی تیم های ورزشی

 

تیم ورزشی بانوان جهت یابیتیم فوتسال ۱
تیم فوتسال۲تیم فوتسال ۳

اولین و تنها دارنده گواهی استاندارد تخصصی بتن    ISO 1920-2:2005