بزرگترین کارخانه تولید بتن آماده استاندارد در کرمان

برف زمستانی در کارخانه بتن سازان

شهر کرمان بار دیگر پس از گذشت سالها سفید پوش شد و مردم کرمان برف را از نزدیک دیدند. سایت تولید شرکت تعاونی بتن سازان هم ازین قاعده مستثنا نبود و شاهد سفید پوش شدن ماشین آلات مستقر در کارخانه بودند.

برای مشاهده عکس‌ها به ادامه مطلب بروید:

تجلیل از بتن سازان بعنوان تعاونی برتر استان کرمان

هشتمین جشنواره تعاونی‌های برتر در روز سه شنبه مورخ ۱۲/۶/۹۲ با حضور مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر ربیعی، معاونین محترم وزیر، تعاونگران و سایر مسئولین بخش تعاون کشور در سالن ۱۷ شهریور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.
در این مراسم تعداد ۲۲ تعاونی ملی، ۱۸ تعاونی در بخش ویژه و ۳۱ تعاونی به عنوان تعاونی برتر استانی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند. این تعاونی ها از بین ۹۵۳۷ تعاونی شرکت کننده در جشنواره طی جلسات کارشناسی در کارگروه های تخصصی استانی و ستادی انتخاب و معرفی گردیدند.
همچنین در این مراسم از مهندس محمد حسین انجم شعاع مدیر عامل محترم تعاونی بتن سازان شهر کرمان به عنوان تعاونی برتر استان کرمان تجلیل گردید.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی هشتمین جشنواره تعاونی های برتر

دریافت: لیست تعاونی های برتر هشتمین جشنواره تعاونی های برتر

بتن سازان برای دومین سال متوالی تعاونی برتر استان کرمان شناخته شد

برای دومین سال متوالی در هشتمین جشنواره تعاونی های برتر استان کرمان با حضور استاندار، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، دبیر اتاق تعاون استان کرمان و جمعی دیگر از مسئولان استانی تعاونی بتن سازان شهر کرمان به عنوان تعاونی برتر استان انتخاب گردید.

هشتمین جشنواره تعاونی های برتر استان با حضور استاندار، مدیرکل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، دبیر اتاق تعاون استان کرمان و جمعی دیگر از مسئولان استانی برگزار و از ۳۷ تعاونی برتر استان کرمان تجلیل شد.

استاندار کرمان در این همایش گفت: تعاونی ها علاوه بر آن که موجب توزیع عادلانه ثروت می شوند، سرمایه های خرد را به سوی کارهای بزرگ و مهم اقتصادی هدایت می کنند.

اسماعیل نجار استاندار کرمان درهشتمین جشنواره تعاونی های برتر استان کرمان افزود: با توجه به اهمیت آموزش در روند توسعه، آموزش تعاونی های باید در حد توانمند سازی اعضا باشد و همه اعضا آموزش ببینند تا با وظایف خود آگاه شوند.
وی بیان کرد: به منظور تشویق و آگاهی مردم نسبت به فعالیت های تعاونی ها باید این گونه جشنواره ها در یک تعاونی برگزار شود تا برگزاری این جشنواره ها تنوع هم داشته باشد.
نجار تصریح کرد: سهم تعاونی ها در اقتصاد کشور ۲۵ درصد می باشد و این موضوع نشان از اهمیت تعاونی ها در اقتصاد است.
وی استقرار عدالت و بروز خلاقیت را از دیگر ویژگی های تعاونی ها برشمرد و بیان کرد: ایجاد روح تعاون و همبستگی در تعاونی ها باید مورد توجه ویژه قرار گیرد زیرا در سایه تعامل و همبستگی است که بسیاری کارهای غیر ممکن را ممکن می سازد.

مدیر کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان اظهار داشت: در اسلام توجه خاصی به بخش تعاون شده است و افزود: همچنین در گفتار بزرگان دینی نیز به این موضوع توجه خاصی شده است، از جمله امام راحل فرمودند که برای ترقی و تداوم کشور به روح تعاون ادامه دهید.

آقای رحمانی ابراز داشت: اگر بخواهیم روحیه مشارکت و مردم را در بخش های مختلف داشته باشیم، بهترین بستر کار برای تحقق این مشارکت بستر تعاون است و اگر قرار باشد از انحصارات جلوگیری شود، قطعاً بهترین عاملی که از انحصار بخش های اقتصادی جلوگیری می کند، بخش تعاون است.

در پایان از تعاونی های “بتن سازان شهر کرمان، پیشگامان کویر دیار کریمان، نخل وحید بم، معدنی نمکین سیرجان، حمل ونقل پیمانکاران مواد نفتی، گوهر فرش سیرجان، توسعه و عمران ریگان، سرمایه گذاری مس سرچشمه پیشرو، دبستان معلم ناحیه یک، دانش بنیان توفان ساز، پرواز هوایی کویر، مصرف کارگران شهرداری سیرجان، باطری سازان کرمان، پروفیل سیرجان، تولید کنندگان پسته رفسنجان، اتحادیه شرکت های تعاونی مسکن کارمندان، اتاق تعاون استان کرمان، وفای سپهر بم، مجتمع صنعتی رفسنجان، تولیدی و توزیعی گنجینه علم قمادین جیرفت، بانوان چابکسوار، حمل ونقل گل گهر سیرجان، فرش و تابلو فرش شیفته زرند، فخر هنر کرمان، سهام عدالت بم، کارکنان راه و ترابری کرمان، مهر اعتماد، مصرف فرهنگیان سیرجان، مصرف فرهنگیان فهرج، گارگران سیمان، ورق کاران کرمان، بهارستان رایان، اتحادیه شرکت های تعاونی مصرف کارمندان و اتحادیه مسکن مهر مشاغل آزاد” تجلیل و با اهدای لوح و تابلو فرش از آنان تقدیر شد.

پیام تبریک رییس کمیته فوتسال هیات فوتبال استان به مناسبت صعود تیم بتن سازان به لیگ برتر فوتسال استان کرمان

AmirHassan

رییس کمیته فوتسال هیات فوتبال استان کرمان در پیامی صعود دو تیم بتن سازان کرمان و همای سیرجان به رقابتهای لیگ برتر فوتسال استان کرمان را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان به نقل از کمیته فوتسال این هیات، رضا شجاعی در این پیام تبریک ضمن ارج نهادن به تلاش بازیکنان، کادر فنی و مدیریتی دو تیم “بتن سازی کرمان” و” همای سیرجان” برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون کرد.
گفتنی است که تیم فوتسال بتن سازان کرمان با کسب ۴۱ امتیاز عنوان قهرمانی لیگ دسته اول فوتسال استان را به خود اختصاص داد و تیمهای همای سیرجان و هسته های جوان کرمان نیز به ترتیب با ۴۰ و ۳۹ امتیاز عناوین دوم و سوم این رقابتها را به خود اختصاص دادند.
بر اساس آیین نامه هیات فوتبال استان کرمان، دو تیم بتن سازان و همای سیرجان به رقابتهای لیگ برتر فوتسال استان کرمان صعود کردند.
لیگ دسته اول فوتسال استان کرمان با حضور ۱۱ تیم در دو دور رفت و برگشت برگزار شد.

منبع خبر: هیئت فوتبال استان کرمان

 

بتن سازان کرمان قهرمان لیگ دسته اول فوتسال استان کرمان شد

تیم فوتسال بتن سازان کرمان با کسب ۴۱ امتیاز عنوان قهرمانی لیگ دسته اول فوتسال استان کرمان را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان، تیم های همای سیرجان و هسته های جوان کرمان نیز به ترتیب با ۴۰ و ۳۹ امتیاز عناوین دوم و سوم این رقابت ها را به خود اختصاص دادند. بر پایه این گزارش، بر اساس آیین نامه هیات فوتبال استان کرمان، دو تیم بتن سازان و همای سیرجان به رقابتهای لیگ برتر فوتسال استان کرمان صعود کردند. گفتنی است که لیگ دسته اول فوتسال استان کرمان با حضور ۱۱ تیم در دو دور رفت و برگشت برگزار می شود.
منبع خبر: هیئت فوتبال استان کرمان

تبریک مدیر عامل محترم تعاونی بتن سازان شهر کرمان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

مدیرعامل شرکت بتن سازان شهر کرمان حلول سال ۱۳۹۲ هجری شمسی را به کارکنان و سهام داران شرکت تعاونی بتن سازان شهر کرمان تبریک عرض می نماید. با آرزوی داشتن سالی سرشار از موفقیت.

مصاحبه مدیر عامل شرکت تعاونی بتن سازان با ویژه نامه انبوه سازان

مصاحبه مدیر عامل شرکت تعاونی بتن سازان با ویژه نامه انبوه سازان

تجلیل از شرکت بتن سازان در اولین همایش فعالان صنعت ساختمان

افتخاری دیگر برای شرکت تعاونی بتن سازان شهر کرمان. در نخستین همایش فعالان صنعت ساختمان در کرمان از شرکت تعاونی بتن سازان شهر کرمان بعنوان واحد تولیدی موفق در عرضه بتن آماده استاندارد تجلیل شد.

افتخاری دیگر برای تعاونی بتن سازان شهرکرمان، متخب واحد نمونه استاندارد برای سومین سال متوالی

AmirHassan

با حضور مدیر‌کل و معاونان اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کرمان در محل شرکت تعاونی بتن سازان شهر کرمان، لوح تقدیر و تندیس واحد نمونه استاندارد سال ۹۱  برای سومین سال متوالی به مدیر‌عامل شرکت تعاونی بتن سازان شهر کرمان تقدیم گردید. ضمنا پس از این مراسم اقای مهندس شرافت ،مدیرکل محترم اداره استاندارد از محل آزمایشگاه کنترل مصالح این تعاونی که آزمایشگاه همکارآن اداره می باشد  بازدیده کرده و از زحمات مدیران وکارکنان این مرکز تشکر نمودند.

2 1